Windows iPTV Player kurulumu

UYARI: Windows iptv player uygulaması ile windows işletim sistemli bilgisayarınızla iptv'yi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Kurulum için aşağıdaki aşamaları takip edebilirsiniz.

 • Bilgisayarınızdan windows iptv player indirmeniz gerekiyor. İndirme linki= Windows IPTV Player-iptvalhd.zip - 39.2 MB Dosyayı indirdikten sonra onu WİNRAR gibi bi programla RAR'dan çıkarınız.
 • Daha sonra windows iptv player'ın kurulumunu Windows_IPTV_Player_3.0 adlı dosyayı çalıştırarak gerçekleştiriniz.
 • Kurulumu yaptıktan sonra uygulamayı açınız. Sizden aşağıdaki bilgileri isticek onları girerek giriş yapın.
  Hesap Adı: (Herhangi bir isim olabilir!)
  Sunucu URL: [Bizden talep edebilirsiniz.]
  Kullanıcı Adı: [Bizden talep edebilirsiniz.]
  Şifre: [Bizden talep edebilirsiniz.]
 • Ya da Aktar butonuna basarak m3u linki ekleyerek giriş yapabilirsiniz.

NOT: Windows iptv player uygulaması SERİES yani DİZİ'leri göstermemektedir. Yabancı filmlerin altyazı ve dublajlarını Ses izi ve Alt yazı bölümünden seçebilirsiniz.

Windows iPTV Player

windows iptv

Bilgisayarda iptv izlemek için kullanılabilecek iptv uygulamasıdır.kanalları gruplaması yönü ile vlc playerdan daha üstündür.Windows iptv player kurulumu yaptıktan sonra arabellekleme miktarın 7 sanıye civarında ayarlamanızda fayda vardır.Kurlum ile ilgili adımları bu sayfa da size anlattık. Windows iptv uygulması indirirken güvenilir yerden indirmelisiniz.Bazı sitelerde proğram yerine virüs yükleyerek sizlere zaarr vermek isteyen kişiler bulunmaktadır.Bu sayfada windows iptv ile ilgili bulamadığınız her hangi bir şey olursa bize iptv destek hattımızdan yazabilirsiniz.