1) SS IPTV uygulamasını TV’nize indirin.
2) Paket satın alın. -> iptvalhd.com/satin_al.html/
3) Aşağıdaki adımlar ile kolayca kurup hemen izlemeye başlayın.

Samsung, LG, Vestel, Sony ve Philips markaları başta olmak üzere SS IPTV uygulaması birçok marka tarafından desteklenmektedir. (Tüm marka ve modeller desteklemez.) SS IPTV ile Smart TV ler için iptv kurulumunun nasıl yapılacağını aşağıdaki maddeleri izleyerek öğrenebilirsiniz.

  1. Bilgisayarınızdan http://www.ss-iptv.com/en/users/playlist adresine gidin.
  2. Sağ taraftaki kutucuğa uygulama kodunuzu yazıp ADD DEVICE butonuna tıklayın. (TV nizdeki SS IPTV uygulamasının Settings/General sekmesinde Get Code butonuna tıklayarak kod alabilirsiniz.)
  3. External Playlists sekmesine tıklayıp ADD ITEM e tıklayın. Displayed Name alanına herhangi bir isim, Source alanına mail adresinizdeki m3u linkinizi komple kopyalayıp yapıştırın ve OK butonuna tıklayın. Son olarak SAVE butonuna tıklayın. “Playlist has been successfully saved!” yazısını gördükten sonra kanallarınız yüklenmiş demektir.
  4. SS IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın. Kanal listenizi görebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Not: Bu işlemleri yaptıktan sonra kanal listenizi tv nizde göremiyorsanız modemin ve tv nin fişini çekip 5 dk sonra tekrar takıp kontrol edin.


ss iptv kurulum

SS iptv

Arçelik beko philips toshiba ve LG tv'lerde bulunan ss iptv ile yaşanılar en büyük sorun kanal listesiniz silinmesi ve geç açılmasıdır. ss iptv smart iptv kadar olmasada çok başarılı iptv uygulmasıdır. Ücretsiz iptv uygulaması olması ssiptv yi ön plana çıkarı.Ayrıca yetişkin kanalları şifreleme özelliği ss iptv nin en büyük artı yönüdür. ss iptv de sorun yaşar iseniz :internet hızınız düşer ise hd ve uhd kanalları açmakta zorlanır .çözüm olarak www.hiztesti.com.tr adresinden önce internet bağlantınızı kontrol edin. Sorun yok ise tv yi fişten çekip takın ss iptv kanal listesi gelmedi ise modemide fisten çelip takın büyük ihtimal iptv kanal listeniz gelecektir.Yine gelmez ise iptv müşteri temsilcimiz deniz erdem ile iletişime geçin.KESİNLİKLE SİZE YARDIMCI OLACAKTIR:)