Smart iptv kurulumu

UYARI: SMART IPTV uygulaması Samsung Tv Abonelik satın almadan önce uygulamanın TV nizde olup olmadığını kontrol edin. Var ise TV nizin otomatik güncelleştirmelerini kapatın. Yok ise SS iptv, Net iptv, Set iptv, Home iptv, Royal iptv uygulamalarından biri var ise onu kurabilirsimiz. Smart TV veya diğer cihazlarınızda Smart IPTV programını aktif ettiğinizde 7 gün ücretsiz deneme ardından her cihaz için sizden bir seferlik 5.79 Euro ödemenizi isteyecektir. Lütfen programı kurarken bunu göz önünde bulundurun. Bu ödemenin IPTVALHD ile hiç bir şekilde bağlantısı yoktur. Program bir sefelik bir ödeme ardından aktif ettiğiniz mac adresi için tekrar bir ödeme istemez ömür boyu kullanım hakkı sağlar.

Samsung ve LG marka Smart TV lere Smart IPTV uygulamasına iptv kanallarımızı nasıl yükleyeceğinizi aşağıdaki aşamaları takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Bilgisayar veya telefonunuzdan https://siptv.app/mylist adresine gidin.
  • Delete playlist(s) bölümünde ki mac adresi kutucuğuna 12 haneli harf ve rakamlardan oluşan (00:00:00:00:00:00) şeklindeki MAC adresinizi yazın ve Delete butonuna tıklayın. Sağ alt köşede Playlist Deleted! yazısını göreceksiniz. (MAC adresinizi smart iptv uygulamasını açtığınızda ayarlar/settings sekmesinden görebilirsiniz)
  • Upload playlist Files or external playlist URLs with auto-update bölümünde ki kutucuğa MAC adresinizi tekrar yazın ve bu kutucuğun yanındaki URL kutucuğuna m3u_plus linkinizi tamamen kopyalayıp yapıştırın. (m3u linkinizi bizden talep edebilirsiniz.)
  • Save Online kutucuğunu işaretleyip Upload butonuna tıklayın. Sağ alt köşede 1 URL added! Restart the App. yazısını göreceksiniz.
  • Smart IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın. Kanal listenizi ekranda görebilirsiniz. Groups mavi tuş butonu ile kategorilere ayırabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

NOT: Bu işlemleri yaptınız ve kanal listenizi göremiyorsanız TV nizin ve modeminizin fişini çekip 5 dk sonra tekrar taktıktan sonra kontrol edebilirsiniz. Eğer yine kanal listenizi göremiyorsanız 3. adımda URL kutucuğuna link yazmak yerine bir üstte yer alan File: alanından bilgisayarınıza indirdiğiniz m3u dosyanızı seçip Upload butonuna tıklamalısınız. (Dosya ile yapılan kurulumlarda listeniz otomatik güncellenmez. Kanal listenizi güncellemek için bu işlemi ara ara tekrarlamanız gerekir. Smart IPTV uygulaması bazı TV modellerinde otomatik güncellenen link ile kuruluma destek vermemektedir.)

smart iptv

samsung ve lg smart iptv

SAMSUNG VE LG tv'lerde bulunan smart iptv ile yaşanılan en büyük sorun kanal listesiniz silinmesi ama yinede smart iptv uygulması menüsü ve kullanışlı olması yönü ile diğer iptv uygulmalarını önüne geçmiştir. smart iptv Kanal listesi silinmesi durumunda önce internet bağlantınızı kontrol edin. Sorun yok ise tv yi fişten çekip takın smart iptv kanal listesi gelmedi ise modemide fişten çelip takın büyük ihtimal smart iptv kanal listeniz gelecektir.Yine gelmez ise iptv müşteri temsilciniz deniz erdem ile iletişime geçin.KESİNLİKLE SİZE YARDIMCI OLACAKTIR:)