İPTV BAYİLİK


%100 Kar Oranı


Masraf Yok

iptv bayimiz olun..
iptv bayilik

İPTV BAYİLİK PAKETLERİ

KREDİLİ BAYİ PANEL HIZMETLERI

Bayilik Basvurulari için Ön Ödeme olarak GÜvence nedeni ile yurtdışı bayilik 160 Euro Alinmaktadir, 160 Euro Odeme Yaptiginizda 160 Euro Bayi Panelinize Kredi Yukleyebilir,Yurtiçi bayilik minimum 500 tl ilk ödeme alınmaktadır.Bu para hesabınıza kredi olarak yüklenmektedir. Kredinizi Kullanarak iptv satışı yapabilirsiniz.

500TL

MİNİ PAKET

 • %10 bonus
 • sınırsız test
 • Ücretsiz destek
 • 3AY kredi yükleme süresi
ÖDEME YAP

800TL

ORTA PAKET

 • %20 bonus
 • sınırsız test açma
 • Ücretsiz destek
 • 5 Ay kredi yükleme süresi
ÖDEME YAP

1000TL

UZUN SÜRELİ

 • %30 bonus
 • sınırsız test
 • Ücretsiz destek
 • 6 ay kredi yükleme süresi
ÖDEMEYAP

iptv bayilik

İp Tv Sistemimizde Bayimiz olup yüksek kazanç elde etmeye ne dersiniz?

NASIL Bayilik ALABİLİRİM?

Sonteklif üzerinden güvenilir bir şekilde iptv bayi kredi satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

● Kredili Bayilik Sistemi ●
Türkiye bayilik sistemi için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçiniz.
☆ Yurtdışı İçin Açılan; ☆

》 12 Aylık Paketten 40 Euro

》 6 Aylık Paketten 30 Euro

》 3 Aylık Paketten 20 Euro

》 1 Aylık Paketten 10 Euro

▪Kredili Sistem'de Günde 30 Test Açma Hakkı Bulunmaktadır..

▪Bayi Açılış Türkiye için Min 750 Yurt dışı için 300 Kredi İle Başlamaktadır Bu tutar size kredi olarak eklenmektedir.
Panel Tesliminde Kullanımı Bilmiyorsanız Panel Kullanma Eğitimi Verilmektedir. Fiyat Konusunu detaylı konusmak icin lütfen whatsapp destek hattımızdan bizi arayabilirsiniz. Satış yaptığınız müşteri ve paket süresine göre, kredilerinizden otomatik düşülecektir.
Not:
Bayimiz olduğunuzda ilk yüklenen 750 krediniz 45 gün süre geçerlidir. Sonraki her 750 kredi yüklemelerinizin geçerlilik süresi, yüklendiği tarihten itibaren 60 gün süre geçerlidir. Süresi içerisinde kullanılmayan krediler otomatik olarak silinmektedir.
ip tv Bayilik Başvurusu İçin lütfen whatsapp veya canlı destek hattından iletişime geçiniz.

Not: Özel web site tasarımı ve adwords çalışması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Toplam tutar 1000₺ 'dir

ip tv bayilik

IPTV BAYİLİK SORULAR

Sık sorulan soruları inceleyip bazı problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

 • - iptv Bayi Panellerinize Kredi Yukledikce iptv Hesaplari Acabilirsiniz, iptv Hesabi Actiginiz esnasinda Sistem tarafindan otomatik sekilde kredinizden dusmektedir, Krediniz Bittiginde yeniden kredi yukleyerek iptv hesaplari acmaya devam edebilirsiniz.

 • iptv, karasal, uydu kablolu yayın değildir. iptv, internet üzerinden bilgisayarlar aracılığıyla gelen bir yayın olması sebebiyle sunucu bilgisayarlarımızdan 2 ile 5 saniye arasında gecikmeli çıkmaktadır. Yayınlar çıktıktan sonra bağlı olduğunuz ülke, ülkede hizmet gösteren internet sağlayıcınız, internet sağlayıcınızın kullandığı terminal şebeke binaları, dağıtıcı kol başları, binanızdaki router/switch ve evinizde olan modem sıralamasıyla beraber, kullandığınız cihazın işlemci ve ram yoğunluğuna göre bir gecikme söz konusu olabilmektedir. Bu gecikmenin, ülkelere göre ve normal şartlarda 8 saniye ile 90 saniye arasında değişim gösterdiği müşteri dönüşlerinden tespit edilmiştir. Sorunlu ve kalitesiz internet bağlantılarında bu süre daha da uzayabilir. Bu sebeple gecikmeler tamamen bize bağlı olmayan bir durumdur

 • - Krediniz bittiginde eklemeniz gereken minimum kredi Limiti 100 Eurodur.

 • - Hayir, Acmis oldugunuz iptv Suresi boyunca Aktif olarak devam etmektedir

 • - Evet, Acmis oldugunuz Alt Bayilerinize Kredi Ekleyip, Bayilerinizi ve Bayilerinizin Kullanicilarini Yonetebilirsiniz, Alt Bayi Acma Kredi Fiyati 50 Euro'dur.

 • - Web Sitemizde Normal iptv Fiyatlarimizdan %40 Indirimden Yararlanirsiniz.

iptv Bayilik

Sizde iptv Bayilik alarak , bizimle 200 iptv bayimiz arasına katılıp iş ortağımız olabilirsiniz.iptv Bayilik için çok fazla sermaye gerekmez .iptv Bayilik almak için sadece başlangıçta yukarıda belirtilen tutarda kredi alma zorunluluğu dışında ek ücret talep etmiyoruz.ip tv bayilik yapamam diye çekinmeyin.Ekibimiz size iptv Bayilik hakkında size sürekli teknik destek sağlayacak.Ve zorlandığınız konularda Ekibimizden bilgi alabilirsiniz.iptv Bayilik alıp yüzde 100 ' den fazla kar edebilirsiniz.Müşteri potansiyeliniz arttıkça aylık iptv geliriniz artacak ve bu bir döngü haline gelecektir.Her sene sadece eski iptv üyelerinizi dahi yenileseniz oturduğunuz yerde para kazanmaya devam edeceksiniz.Ve buna yeni iptv müşterileride katıldıkça bu zincir sürekli büyüyerek artacaktır.iptv türkiye bayiliği veya yurtdışı bayiliği yapmak için bize yazabilirsiniz.iptv türkiyede güvenilir nadir firmalardan olan iptvalhd size güven verecektir.iptv türkiye de her geçen gün artan müşteri potansiyelimize sizde ortak olun

İPTV AL(HD)

Amacımız iptv firmalarının kaybettirdiği güveni sağlamak ve güvenilir iptv olmak , insanların en iyi iptv hizmetini alması için kaliteli serverlar ile piyasada en iyi iptv olmak.Sizlerin iptv hizmetinden en iyi sekilde faydalanmasını sağlamak.Uygun fiyat iptv ile her kesimden insanımızın iptv keyfini yaşamasını sağlamaktır.

Ödeme metodları

PAYPAL,WESTERN UNION, HAVALE .EFT,KREDİ KARTI, TAKSİT ,BANKOMAT