Dreamstar Mini Hd iptv Kurulumu

  • Dreamstar mini hd cihazınızın kumandası üzerinden Menü tuşuna basınız ve açılan ekrandan Multimedia kısmına giriş yapınız. Multimedia bölümünde Youtube – N32 Oyunlar – DLNA – IPTV gibi alt menüler karşınıza gelecektir.
  • Buradan IPTV kısmına giriş yapınız.
  • IPTV menüsüne giriş yaptıktan sonra kumandanız üzerinden “OK” tuşuna basınız.
  • Ekranın sol kısmında IP TV Kanal Listesi adı altında küçük bir kısım açılacaktır.
  • Açılan bu kısmın altında Kırmızı (Ekle) , Yeşil (Düzenle) , Sarı (Sil) , Mavi (Yükle) , (i) Hepsini Sil gibi kısımları göreceksiniz.
  • Dreamstar Mini HD cihazınızın kumandası üzerinden Kırmızı (Ekle) , Yeşil (Düzenle) tuşuna basınız. Ve ekranda isteyen bilgileri bizden isteyerek giriş yapınız.
dreamstar mini hd iptv

dreamstar ip tv cihazı ?

Dreamstar DreaMini USB MEDİA PLAYER + FULL HD MINI iptv Uydu Alıcısı (HDMİ Kablo Hediye) pratik kullanım olanaklarıyla alıcıları için işlevsel özellikleri bir arada sunuyor. Kısıtlı alanlara sahip olan odalarda yerleşim kolaylığı sunan dreamstar mini uydu alıcısı, çok az yer kaplayarak kullanıcılarının memnuniyetini kazanıyor. Akıllı kumanda aracılığıyla ürünün tüm özelliklerinden konforlu bir şekilde yararlanabilme şansı elde ediliyor. Dream star Çoklu kanal hafızası ile yüzlerce kanalı izlenebilir hâlde hazır tutan Dreamstar iptv mini uydu alıcısı, yerli ve yabancı kanalların geniş çeşitliliğini ev ortamına taşıyor. Yüksek çözünürlüklü yayınları başarıyla aktaran ürün; film, dizi, spor karşılaşmaları gibi yayın türlerinde daha gerçekçi bir seyir deneyimi yaratıyor. Kullanıcı dostu menü özelliklerinden yararlanılarak uydu alıcısını hızlı ve etkili bir şekilde kullanabilme imkânına erişiliyor. Full HD Görüntü Kalitesi Desteği